O nás

Stavby a jejich konstrukce zachraňujeme od roku 2004. Vše se nejdřív točilo kolem dřeva. Likvidovali jsme dřevokazný hmyz a houby v chatách a chalupách. Postupem času jsme začali dělat i sanace kamenného a dalšího zdiva. Našim cílem je poskytovat kompletní služby. V průběhu let jsme zasahovali na mnoha místech České a Slovenské republiky. Naše odborná pomoc ušetřila lidem statisíce korun.

Sledujeme moderní trendy, využíváme nejnovější prověřené technologie pro likvidaci škůdců dřeva a sanaci vlhkého zdiva. Jsme malá firma, která si zakládá na individuálním přístupu ke každému. Řídíme se heslem: Váš dům, váš hrad. Proto děláme všechno pro zlepšení bydlení našich zákazníků. Jsme hrdí na to, že jsme už zachránili stovky domů.

Naše služby:

bezplatné preventivní prohlídky

likvidace dřevokazného hmyzu a hub

impregnace a chemické ošetření dřeva

tesařské práce

rekonstrukce dřevěných konstrukcí

sanace vlhkého zdiva

odstranění vlhkosti z objektů

stavební práce související s odstraněním vlhkosti zdiva

proměřování vlhkosti stěn

poradenství

Získané certifikáty a osvědčení

Jsme držiteli certifikátů a osvědčení. Používáme kvalitní a prověřené výrobky s osvědčením.

Napište nám

Trápí vás poškozené podkroví nebo nadměrná vlhkost v domě? Domluvte si s námi konzultaci, za kterou nebudete nic platit. Přijedeme zdarma a navrhneme nejlepší řešení pro krovy napadené dřevokazným hmyzem, plísněmi nebo dřevokaznými houbami. Poradíme s izolací či sanací vlhkého zdiva. Stačí vyplnit formulář, my se vám co nejrychleji ozveme.


Copyright @ 2022 ELNER SANACE. Všechna práva vyhrazena.