Sanace a izolace zdiva

Stavební technologie umožňují zachránit mnoho domů, které by se jinak bez odborného zásahu staly časem neobyvatelné. Používáme moderní postupy a metody sanace a izolace vlhkého zdiva. Působíme už 14 let po celé České a Slovenské republice. Jsme malá firma a zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkům. Odstranění vlhkosti z objektů bereme jako poslání.

Pobočky:

Praha, Brno, Hodonín, Plzeň, České Budějovice, Jablonec nad Nisou a Hradec Králové.

Reference sanací zdiva

Technologie

Sanaci zdiva provádíme technologií tlakové injektáže polyuretanovou pryskyřicí. Jde o materiály, které fungují na principu napěňování a postupně vyplňují zdivo. To je pak odolnější proti vzlínající vlhkosti a proti tlakové vodě (spodní vodě).

Technologie se také využívá na utěsnění průsaků ve stěnách, na zpevnění trhlin v betonu a zdivu. Jsme schopni odizolovat kamenné či smíšené zdivo, duté cihly i tvárnice nebo beton. Tlaková injektáž má oproti mechanickému podřezání několik výhod. Jde o šetrnou sanaci, protože při ní nedochází k narušení statiky domu. Lze ji použít i preventivně u suchého zdiva.

 

POSTUP PŘI SANACI ZDIVA

Trápí vás vlhké zdi? Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Přijedeme za vámi a na neformální schůzce proměříme vlhkost stěn a navrhneme nejlepší postup. Zjistíte, co všechno práce obnáší včetně cenové nabídky. U polyuretanových materiálů garantujeme záruku 50 let! V případě zájmů ze strany zákazníka rovnou sjednáme konkrétní termín sanace zdiva. Po dokončení prací objekt uklidíme a zlikvidujeme odpad.

Vysokotlaká injektáže

Tato technologie se aplikuje: 

  • K sanaci zdiva proti vzlínající vlhkosti nebo proti působení tlaku spodní vody ve stěnách, betonu a jakémkoli jiném zdivu.
  • K utěsnění a zpevnění trhlin v betonu a ve zdivu (stěny, podlahy, základové desky, betonové nádrže, betonové jímky).
  • Je vodorovná i plošná izolace. Lze aplikovat i na stěnách, které jsou pod úrovní terénu (sklepy).

Stěrkové hmoty

Slouží k dodatečné hydroizolaci jako pojistka při sanaci tlakovou injektáží. Spíš se používá u betonových nádrží (u klasického zdiva to není nutné).

Cementové injektáže

Zpevňuje stěny, používá se u betonových konstrukcí, kde jsou kaverny (díry), které nedokáže polyuretan dobře vyplnit. Cementová injektáž to zvládne bez problémů a následně přichází na řadu doizolování již zmíněným polyuretanem.

Ukázky realizací tlakové sanace

Ukázky realizací tlakové sanace Napište nám

Napište nám

Trápí vás poškozené podkroví nebo nadměrná vlhkost v domě? Domluvte si s námi konzultaci, za kterou nebudete nic platit. Přijedeme zdarma a navrhneme nejlepší řešení pro krovy napadené dřevokazným hmyzem, plísněmi nebo dřevokaznými houbami. Poradíme s izolací či sanací vlhkého zdiva. Stačí vyplnit formulář, my se vám co nejrychleji ozveme.

*
*
*
*
*

* povinné údaje
Copyright @ 2024 ELNER SANACE. Všechna práva vyhrazena.